Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
NINE WEST Brown Patent Leather open Toe Anke Strap Heel Shoes Size 9.5M
$18.00 $14.40
NINE WEST – Women’s Black Patent Leather open Toe Slingbacks 8M pumps high heel.
Hell: 3.5 in
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 15.0 × 3.0 in |
| Country of Origin | China |
| Pattern | Solid |
| Closure | Buckle |
| US Shoe Size | 9.5 M |
| EU Shoe Size | 43 |
| Color | Brown |
| Heel Height | High (3-3.9 in) |
| Vintage | No |
| Personalize | No |
| Department | Women |
| Type | Shoes |
| Customized | No |
| Heel Style | Stiletto |
| Model | Open Toe |
| Style | Strappy |
| US Shoe Size (Women's) | US 9.5M |
| Shoe Width | M |
| Upper Material | Patent Leather |
| Handmade | No |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Nine West |
NINE WEST – Women’s Black Patent Leather open Toe Slingbacks 8M pumps high heel.
Hell: 3.5 in

























Reviews
There are no reviews yet.