Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
SALVATORE FERRAGAMO Vintage Women Brown Leather Crocodile Velvet Pumps Size 9.5A
$58.00 $46.40
SALVATORE FERRAGAMO Vintage Women Brown Leather Crocodile Velvet Pumps Size 9.5A
Shies is in good condition
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 12.0 × 3.0 in |
| UK Shoe Size | 6 |
| Pattern | Solid |
| Toe Shape | Pointed Toe |
| Closure | Slip On |
| US Shoe Size | 9.5 |
| EU Shoe Size | 39 |
| Color | Espresso |
| Heel Height | Mid (2-2.9 in) |
| Accents | 2 tones |
| Vintage | Yes |
| Type | Pump |
| Department | Women |
| Customized | No |
| Heel Style | Kitten |
| Theme | Crocodile |
| Style | Pump |
| Shoe Width | A |
| Upper Material | ["Leather", "Crocodile"] |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Salvatore Ferragamo |
SALVATORE FERRAGAMO Vintage Women Brown Leather Crocodile Velvet Pumps Size 9.5A
Shies is in good condition





















Reviews
There are no reviews yet.