Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Blondie Nites Gold Maxi Gown Formal Size 9 Gold Crisscross Back Satin Romance Di
$89.00 $71.20
Lulus Gold Maxi Formal Gown RomanceApproximates measurementsChest: 18in – Waist: 14in -Length: 60 in and more
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 2.0 in |
| Pattern | Solid |
| Sleeve Length | Sleeveless |
| Neckline | Halter |
| Occasion | Formal |
| Size | 9 |
| Color | Gold |
| Material | Polyester |
| Fabric Type | Satin |
| Dress Length | Long |
| Size Type | Regular |
| Department | Women |
| Waist | 28 in |
| Style | Maxi |
| Theme | ["Princess", "Sexy"] |
| Item Condition | New with tags |
| Brand | Blondie Nites |
Lulus Gold Maxi Formal Gown RomanceApproximates measurementsChest: 18in – Waist: 14in -Length: 60 in and more



















Reviews
There are no reviews yet.