Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Michael Kors Leather Belt Bag Black Quilted Convertible Gold Tone Fanny Pack
$72.97 $58.38
Beautiful belt bag like new condition
Strap measures: 46.5 in
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 4.0 in |
| Bag Width | 7 in |
| Shape | Rectangle |
| Closure | Zip |
| Handle/Strap Color | Black |
| Occasion | ["Business", "Casual", "Travel"] |
| Size | Small |
| Hardware Color | Gold |
| Lining Colour | Black |
| Exterior Colour | Black |
| Accents | Quilted |
| Customised | no |
| Vintage | No |
| Personalize | No |
| Accessories | Detachable Strap |
| Department | Women |
| Exterior Color | Black |
| Style | Belt Bag & Waist Pack |
| Features | ["Adjustable Strap", "Convertible", "Lightweight"] |
| Finish | Quilted |
| Hardware Colour | Gold |
| Handmade | No |
| Pattern | quilted |
| Character | fashion |
| Bag Height | 4 in |
| Handle Style | Crossbody Strap |
| Handle/Strap Colour | Black |
| Lining Material | Fabric |
| Exterior Material | Leather |
| Hardware Material | Gold-Plated |
| Lining Color | Black |
| Theme | Rose |
| Handle/Strap Material | Polyurethane |
| Product Line | Michael kors |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Michael Kors |
Beautiful belt bag like new condition
Strap measures: 46.5 in



























Reviews
There are no reviews yet.