Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
New LULULEMON Goody Bag Large Oversized Wristlet Clutch Shiny Silver
$55.00 $44.00
Fabric iswater-repellent and easy to wipe clean Features
Designed for: Office TravelCommute Dimensions: 37cm x 26cm (14.5” x 10”)
Divided interiorcompartment with silver non metallic lining
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 11.0 × 2.0 in |
| Bag Width | 14.5 in |
| Closure | Zipper |
| Handle/Strap Color | Silver |
| Occasion | ["Business", "Casual"] |
| Size | Large |
| Hardware Color | Gray |
| Bag Depth | 1 in |
| Accents | Color |
| Vintage | No |
| Personalize | No |
| Accessories | Wristlet |
| Department | Women |
| Exterior Color | Silver |
| Style | Clutch |
| Features | Zipper |
| Finish | Shiny |
| Handmade | No |
| Pattern | Solid |
| Bag Height | 10 in |
| Handle Style | Wrist Strap |
| Exterior Material | unknown |
| Model | Lululemon Goody |
| Lining Color | Silver |
| Product Line | Lululemon Athletica |
| Item Condition | New with tags |
| Brand | Lululemon |
Fabric iswater-repellent and easy to wipe clean Features
Designed for: Office TravelCommute Dimensions: 37cm x 26cm (14.5” x 10”)
Divided interiorcompartment with silver non metallic lining



















Reviews
There are no reviews yet.