Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
New VINCE CAMUTO Women Burgundy Leather Suede Booties Size 9.5 M
$35.00 $28.00
New VINCE CAMUTO Women Burgundy Leather Suede Booties Size 9.5 M
Out of stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 12.0 × 2.0 in |
| EU Shoe Size | 39.5 |
| Accents | Zipper |
| Toe Shape | Almond Toe |
| Department | Women |
| Style | Bootie |
| Heel Style | Stiletto |
| Shoe Shaft Style | Ankle |
| Outsole Material | Leather |
| Heel Height | High (3-3.9 in) |
| Type | Boot |
| Upper Material | Leather |
| Color | Red |
| Insole Material | Leather |
| Occasion | ["Business", "Christening", "Travel"] |
| US Shoe Size | 9.5 M |
| Lining Material | Leather |
| Item Condition | New without box |
| Brand | Vince Camuto |
New VINCE CAMUTO Women Burgundy Leather Suede Booties Size 9.5 M

















Reviews
There are no reviews yet.