Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Peter Millar Men Silk Neck Tie Brown Green Striped Hand Folded 57 inch Luxury
$29.97 $23.98
preppy and elegant tie
Size : 58 in
1 in stock
| Weight | 0.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 1.0 in |
| Country of Origin | China |
| Pattern | Striped |
| Size | 57 in |
| Color | Brown-Green |
| Material | Silk |
| Item Length | Classic (57"-60") |
| Fabric Type | Silk |
| Accents | Logo |
| Vintage | No |
| Personalize | No |
| Department | Men |
| Type | Tie |
| Attachment Type | Tied |
| Style | Tie |
| Features | Adjustable |
| Item Width | Classic |
| Handmade | No |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Peter millar |
preppy and elegant tie
Size : 58 in

















Reviews
There are no reviews yet.