Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
QUOC ANH Gold Stunning Girl Lined Party Dress 12 to 13 years old
$85.97 $68.78
Dress has no tag for size nor material
Measurements are approximate /taken with the garment laying flat, and not stretched
Dress: Pit to pit: 27″(13.5×2) – Waist: 24″(12×2) – Length: 30″
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 3.0 in |
| Country of Origin | Japan |
| Sleeve Length | Short Sleeve |
| Closure | Zip |
| Occasion | Party |
| Chest Size | 27 in |
| Size | 12 |
| Garment Care | Dry Clean Only |
| Waist Size | 24 in |
| Color | Gold |
| Accents | gold |
| Dress Length | Knee Length |
| Vintage | No |
| Personalize | No |
| Department | Girls |
| Style | Fit & Flare |
| Hip Size | 42 in |
| Handmade | No |
| Item Condition | Pre-owned – Excellent |
| Brand | QUOC ANH |
Dress has no tag for size nor material
Measurements are approximate /taken with the garment laying flat, and not stretched
Dress: Pit to pit: 27″(13.5×2) – Waist: 24″(12×2) – Length: 30″

























Reviews
There are no reviews yet.