Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Seventy Venezia Polyester Pleated Wrap Size 44IT / M Blue Pink Made In Italy New
$74.97 $59.98
Material: Polyester
Measurements are approximatetaken with the garment laying flat, and not stretched
Skirt: Waist: 30″(15×2) – Length: 32”
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 2.0 in |
| Pattern | Solid |
| Closure | Button |
| Occasion | ["Business", "Party/Cocktail"] |
| Size | M |
| Color | Blue -Pink-Green |
| Material | Polyester |
| Accents | Pleated |
| Vintage | No |
| Size Type | Regular |
| Department | Women |
| Type | Skirt |
| Waist | 30 in |
| Skirt Length | Midi |
| Style | Wrap |
| Features | Lightweight |
| Season | ["Spring", "Summer"] |
| Item Condition | New with tags |
| Brand | Seventy Venezia |
Material: Polyester
Measurements are approximatetaken with the garment laying flat, and not stretched
Skirt: Waist: 30″(15×2) – Length: 32”





















Reviews
There are no reviews yet.