Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Calvin Klein Peep Toes Shoes 9M Black White Yellow Suede Ankle Strap Stiletto
$23.97 $19.18
Heel measures approximately 4.5″
Can go with most outfit
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 10.0 × 3.0 in |
| UK Shoe Size | 6.5 |
| Toe Shape | Peep Toe |
| Closure | Ankle strap |
| US Shoe Size | 9M |
| EU Shoe Size | 39 |
| Color | Black-White-Yellow |
| Heel Height | Ultra High (4 in & Higher) |
| Vintage | No |
| AU Shoe Size | 8 |
| Department | Women |
| Type | Heel |
| Customized | No |
| Heel Style | Stiletto |
| Style | Strappy |
| Outsole Material | Synthetic |
| Theme | ["Christmas", "City", "Clubwear", "Festive"] |
| Features | Ankle Strap |
| Shoe Width | M |
| Upper Material | Patent Leather |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Calvin Klein |
Heel measures approximately 4.5″
Can go with most outfit





















Reviews
There are no reviews yet.