Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Bebe Patent Leather Booties Size 9M Black Caged Peep Toe Stiletto Heels Zip
$28.97 $23.18
Bebe Patent Leather Booties Size 9M Black CagedĀ Peep Toe Stiletto Heels Zip
1 in stock
| Weight | 3.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 12.0 × 4.0 in |
| Toe Shape | Peep Toe |
| Closure | Zipper |
| US Shoe Size | 9M |
| Occasion | ["Formal", "Party/Cocktail"] |
| Platform Height | 1 in |
| Heel Height | Ultra High (4 in & Higher) |
| Accents | Zipper |
| Vintage | No |
| Department | Women |
| Toe Style | Open Toes |
| Style | Open Toes |
| Features | ["Semi-caged", "Zip"] |
| Season | ["Fall", "Spring", "Summer"] |
| Width | Medium (B, M) |
| Pattern | Solid |
| Heel to Toe Drop | 5 in |
| EU Shoe Size | 40 |
| Color | Black |
| Material | Patent leather |
| Modified Item | No |
| Type | Heel |
| Customized | No |
| Heel Style | Stiletto |
| Model | Open Toe |
| Shoe Width | M |
| Upper Material | ["Leather", "Patent Leather"] |
| Insole Material | Patent Leather |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | bebe |
Bebe Patent Leather Booties Size 9M Black CagedĀ Peep Toe Stiletto Heels Zip























Reviews
There are no reviews yet.