Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
2 New J.Crew Men Silk Neck Tie Navy Blue Purple Printed Dot Slim Career 2 .5×59
$52.97 $42.38
2 preppy and elegant ties
Size : 2 .5×59
1 in stock
| Weight | 0.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 1.0 in |
| Pattern | Polka Dot |
| Color | Navy blue-Purple |
| Material | Silk |
| Item Length | Classic (57"-60") |
| Vintage | No |
| Personalize | No |
| Department | Men |
| Type | Tie |
| Attachment Type | Tied |
| Style | Tie |
| Theme | American |
| Item Width | Skinny |
| Handmade | No |
| Item Condition | New with tags |
| Brand | J.CREW |
2 preppy and elegant ties
Size : 2 .5×59



















Reviews
There are no reviews yet.