Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
2 Salvatore Ferragamo Mens 100% Silk Necktie Italy Made Red Yellow Animal Print
$58.97 $47.18
Ties are 57 in
1 in stock
| Weight | 0.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 2.0 in |
| Pattern | Animal Print |
| Size | One Size |
| Color | Brown |
| Material | ["100% Silk", "Silk"] |
| Fabric Type | Silk |
| Item Length | Classic (57"-60") |
| Accents | Logo |
| Personalize | No |
| Department | Men |
| Type | Tie |
| Style | Tie |
| Theme | ["Animal", "Logo"] |
| Country/Region of Manufacture | Italy |
| Item Width | Classic |
| Handmade | No |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Salvatore Ferragamo |
Ties are 57 in





















Reviews
There are no reviews yet.