Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
ASH Women T-Strap Leather Flats Size 38 Brown Gladiator Studded Shoes New
$89.97 $71.98
ASH Women T-Strap Leather Flats Size 38 Brown Gladiator Studded Shoes New
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 2.0 in |
| UK Shoe Size | 6.5 |
| Pattern | Animal Print |
| Closure | Buckle |
| Character | Gladiator |
| US Shoe Size | 8.5 |
| Occasion | ["Casual", "Party/Cocktail", "Travel"] |
| EU Shoe Size | 38 |
| Color | Brown |
| Lining Material | Leather |
| Heel Height | Flat (Under 1 in) |
| Accents | Studded |
| Vintage | No |
| Department | Women |
| Type | Sandal |
| Customized | No |
| Heel Style | Flat |
| Model | Open Toe |
| Outsole Material | Leather |
| Theme | ["Bohemian", "Flower", "Metal"] |
| Style | Gladiator |
| Features | ["Adjustable Strap", "Comfort", "Straps"] |
| Shoe Width | M |
| Upper Material | Leather |
| Item Condition | New without box |
| Brand | Ash |
ASH Women T-Strap Leather Flats Size 38 Brown Gladiator Studded Shoes New















Reviews
There are no reviews yet.