Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Badgley Mischka Buckle Heel Sandals 7.5 Red Stiletto Satin Sensual Chic Glitters
$74.97 $59.98
Badgley Mischka heeled sandals
features:
- Ankle strap
- Beaded
- Square toes
- Heel: 4 inch
1 in stock
| Weight | 3.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 12.0 × 2.0 in |
| Pattern | Solid |
| Toe Shape | Square Toe |
| Closure | Buckle |
| US Shoe Size | 7.5 |
| Color | Red |
| Heel Height | High (3-3.9 in) |
| Accents | Beaded |
| Vintage | No |
| Department | Women |
| Type | Heel |
| Customized | No |
| Heel Style | Stiletto |
| Model | Open Toe |
| Style | Strappy |
| Theme | ["Celebrity", "Going Out", "Money", "Preppy"] |
| Features | Ankle Strap |
| Insole Material | Fabric |
| Upper Material | 100% Silk |
| Item Condition | New without box |
| Brand | Badgley Mischka |
Badgley Mischka heeled sandals
features:
- Ankle strap
- Beaded
- Square toes
- Heel: 4 inch



















Reviews
There are no reviews yet.