Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Bandolino women’s T-Strap High Heels Open Shoes Size 9
$32.99 $26.39
Heels: 4.7″
Platform: 1″
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 13.0 × 4.0 in |
| Type | Heel |
| Department | Women |
| Features | T-Strap |
| Accents | Strap |
| Upper Material | Leather |
| US Shoe Size | US 9 |
| Exact Heel Height | 4.7 inch |
| Heel Height | Ultra High (4 in & Higher) |
| Style | Chuncky |
| Toe Shape | Open Toe |
| Color | Black |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Bandolino |
Heels: 4.7″
Platform: 1″

















Reviews
There are no reviews yet.