Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Cachet Vtg Silk Metallic Formal Dress 10 Coquette Beaded Silver Y2K Gothic
$85.97 $68.78
Material & Lining: Polyester
Measurements are approximate & taken with the garment laying flat, and not stretched
Pit to pit: 32″(16×2) – Waist: 31″(15.5×2) – Length: 50.5”
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 3.0 in |
| Designer/Brand | Cache |
| Chest | 32 in |
| Color | Silver |
| Waist | 31 in |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Condition | Pre-owned – Excellent |
Material & Lining: Polyester
Measurements are approximate & taken with the garment laying flat, and not stretched
Pit to pit: 32″(16×2) – Waist: 31″(15.5×2) – Length: 50.5”

































Reviews
There are no reviews yet.