Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Celebrate DB Studio Mesh Gown Size 8 Salmon Halter Evening Dress Maxi
$52.97 $42.38
Approximates Measurements
Pit to pit: 32″(16×2) – Waist: 29″(14.5×2) – Length front: 57”
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 3.0 in |
| Personalize | No |
| Size Type | Regular |
| Designer/Brand | Celebrate DB Studio |
| Size | 8 |
| Color | Salmon |
| Waist | 29 in |
| Sleeve Style | Sleeveless |
| Pit to Pit | 32 in |
| Material | Mesh |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Condition | New without tags |
Approximates Measurements
Pit to pit: 32″(16×2) – Waist: 29″(14.5×2) – Length front: 57”























Reviews
There are no reviews yet.