Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Gianni Bini Antonia Sandals Size 8.5M Gold Metallic T Strap High Heel Stiletto
$28.97 $23.18
Gianni Bini Antonia Sandals Size 8.5M Gold Metallic T Strap High Heel Stiletto
Heel height: 4 in
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 10.0 × 2.0 in |
| Toe Shape | Open Toes |
| Closure | Buckle |
| US Shoe Size | 8.5 |
| EU Shoe Size | 39 |
| Color | Gold |
| Heel Height | Ultra High (4 in & Higher) |
| Vintage | No |
| Department | Women |
| Type | Heel |
| Customized | No |
| Heel Style | Stiletto |
| Model | Gianni Bini Antonia |
| Style | Strappy |
| Theme | ["City", "Shiny", "Wedding"] |
| Features | ["Adjustable Strap", "Ankle Strap", "Straps"] |
| Shoe Width | M |
| Upper Material | Man made |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Gianni Bini |
Gianni Bini Antonia Sandals Size 8.5M Gold Metallic T Strap High Heel Stiletto
Heel height: 4 in



























Reviews
There are no reviews yet.