Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Mikael Aghal Black Lace Polyester Stretch Gown Dress 10 Beaded Maxi Evening
$130.00 $104.00
Mikael Aghal Black Lace Polyester Spandex Gown Size 10 Beaded Maxi Evening Dress
Approximates Measurements
Pit to pit: 38″(19×2) – Waist: 32″(16×2) – Hips: 40″(20×2) – Length front: 60” – Length back: 68”
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 3.0 in |
| Personalize | No |
| Size Type | Regular |
| Designer/Brand | Mikael Aghal |
| Size | 10 |
| Color | Black |
| Waist | 32 in |
| Sleeve Style | Sleeveless |
| Pit to Pit | 38 in |
| Material | Lace-Polyester-Spandex |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
Mikael Aghal Black Lace Polyester Spandex Gown Size 10 Beaded Maxi Evening Dress
Approximates Measurements
Pit to pit: 38″(19×2) – Waist: 32″(16×2) – Hips: 40″(20×2) – Length front: 60” – Length back: 68”



































Reviews
There are no reviews yet.