Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
SAM EDELMAN Women 1PC Beach Suede Leather Heeled Bootie Size 10M
$65.00 $52.00
SAM EDELMAN Women Beach Suede Leather Heeled Bootie Size 10M
Shoes has never been worn
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 12.0 × 3.0 in |
| EU Shoe Size | 40 |
| Accents | Buckle |
| Toe Shape | Pointed Toe |
| Department | Women |
| Style | Bootie |
| Heel Style | Stiletto |
| Shoe Shaft Style | Ankle |
| Outsole Material | Leather |
| Heel Height | Ultra High (4 in & Higher) |
| Theme | Beach |
| Type | Boot |
| Upper Material | Leather-Suede |
| Color | Beige |
| Occasion | Business |
| UK Shoe Size | 7.5 |
| US Shoe Size | 7 |
| Item Condition | New without box |
| Brand | Sam Edelman |
SAM EDELMAN Women Beach Suede Leather Heeled Bootie Size 10M
Shoes has never been worn















Reviews
There are no reviews yet.