Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
SQUARE Black Gold Rim Disposable Plastic Dessert Party Size 10″ For 30 Plates
$20.00 $16.00
- PLEASE CONTACT ME FOR CUSTOM ORDER ( we can sell you the quantity you need)
QUALITY – Appealing design solid and elegant, the perfect touch, good quality. Durable and strong Eco-Friendly
Heavyweight fancy very sturdy plate can be washed and reuse. People will be surprise it is disposable tableware set it on your dinner table with assorted Cutleries and let it shine
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 15.0 × 8.0 in |
| Pattern | Solid |
| Shape | Square |
| Occasion | Party |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Set Includes | Plates |
| Year Manufactured | 2022 |
| Bundle Listing | No |
| Item Length | 10 in |
| Type | Plates |
| Item Height | 5 in |
| Number of Items | 15 |
| Item Condition | New |
| Brand | MyChigo |
- PLEASE CONTACT ME FOR CUSTOM ORDER ( we can sell you the quantity you need)
QUALITY – Appealing design solid and elegant, the perfect touch, good quality. Durable and strong Eco-Friendly
Heavyweight fancy very sturdy plate can be washed and reuse. People will be surprise it is disposable tableware set it on your dinner table with assorted Cutleries and let it shine









Reviews
There are no reviews yet.