Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
STEVE MADDEN Rebecka Lace Up Taupe Leather Peep Toes Shoes Booties Size 10
$28.00 $22.40
STEVE MADDEN Rebecka Lace Up Taupe Leather Peep Toes Shoes Booties Size 10
100% Leather Uppers
Synthetic sole
Shaft measures approximately 4.5″from arch
Heel measures approximately 4″
Platform measures approximately3/4″
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 15.0 × 4.0 in |
| Country of Origin | China |
| Shoe Shaft Style | Ankle |
| Pattern | Solid |
| Toe Shape | Peep Toe |
| Closure | Lace Up |
| US Shoe Size | 10 |
| Occasion | ["Dress", "Party", "Casual", "Party/Cocktail", "Wedding"] |
| Color | Taupe |
| Platform Height | 1 in |
| Heel Height | High (3 in. and Up) |
| Vintage | No |
| Personalize | No |
| Department | Women |
| Type | Heel |
| Customized | No |
| Heel Style | Stiletto |
| Model | Rebecka |
| Style | Bootie |
| Theme | City |
| Upper Material | Leather |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Steve Madden |
STEVE MADDEN Rebecka Lace Up Taupe Leather Peep Toes Shoes Booties Size 10
100% Leather Uppers
Synthetic sole
Shaft measures approximately 4.5″from arch
Heel measures approximately 4″
Platform measures approximately3/4″

























Reviews
There are no reviews yet.