Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
TWO LIPS Women Red Caged Open Toe Platform Heels Pumps Size 8
$27.50 $22.00
Beautiful open toes pump shoes in great condition
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 12.0 × 4.0 in |
| Toe Shape | Open Toe |
| Department | Women |
| Style | Platform |
| US Shoe Size | US 8 |
| Heel Height | Ultra High (4 in & Higher) |
| Type | Heel |
| Color | Red |
| Upper Material | Leather |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Two-Lips |
Beautiful open toes pump shoes in great condition















Reviews
There are no reviews yet.