Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
BCBGMAXZRIA Leather Shoes 9B Metallic Gold Peep Toe Buckle Pumps Wooden Heel
$59.97 $47.98
A must have quiet luxury peep toe pump
Heel: 5 in
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 12.0 × 4.0 in |
| Toe Shape | Peep Toe |
| Closure | Slip On |
| US Shoe Size | 9B |
| Occasion | ["Business", "Christening", "Party/Cocktail", "Wedding"] |
| Platform Height | 0.5 in |
| Heel Height | Ultra High (4 in & Higher) |
| Accents | ["Glitter", "Layered"] |
| Vintage | No |
| Personalize | No |
| Department | Women |
| Style | Pumps, Classics |
| Outsole Material | Leather |
| Features | ["Buckle", "Cushioned"] |
| Season | ["Fall", "Spring", "Summer", "Winter"] |
| Pattern | Solid |
| EU Shoe Size | 39 |
| Color | Gold |
| Lining Material | Leather |
| Material | Leather |
| Type | Heel |
| Customized | No |
| Heel Style | Stiletto |
| Theme | City |
| Shoe Width | B |
| Upper Material | ["Leather", "Suede"] |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | BCBGMAXAZRIA |
A must have quiet luxury peep toe pump
Heel: 5 in





































Reviews
There are no reviews yet.