Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Michael Kors Black Patent Leather Platform Heels Pumps Shoes Size 9M
$49.99 $39.99
Shoes is in excellent condition
Heel height: 4.5 in
Platform: 0.7 in
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 3.0 in |
| UK Shoe Size | 7 |
| Pattern | Solid |
| Toe Shape | Closed Toe |
| Closure | Slip On |
| US Shoe Size | 9M |
| EU Shoe Size | 40 |
| Color | Black |
| Lining Material | Leather |
| Heel Height | Ultra High (4 in & Higher) |
| AU Shoe Size | 9 |
| Department | Women |
| Type | Heel |
| Heel Style | Stiletto |
| Style | Platform |
| Theme | City |
| Features | ["Comfort", "Cushioned"] |
| Shoe Width | M |
| Upper Material | Patent Leather |
| Insole Material | Leather |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Michael Kors |
Shoes is in excellent condition
Heel height: 4.5 in
Platform: 0.7 in





























Reviews
There are no reviews yet.