Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
COLE HAAN Women Electric Blue Leather Suede Slip On Dress Pumps Heels 8 B
$28.00 $22.40
COLE HAAN Women Electric Blue Leather Suede Slip On Dress Pumps Heels 8 B
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 12.0 × 2.0 in |
| Color | Blue |
| Upper Material | ["Suede", "Leather"] |
| AU Shoe Size | AU 7 |
| Toe Shape | Round Toe |
| Insole Material | Leather |
| Department | Women |
| Style | Pump |
| Heel Style | Stiletto |
| Closure | Slip On |
| EU Shoe Size | EUR 38 |
| Heel Height | Ultra High (4 in & Higher) |
| UK Shoe Size | UK 6 |
| Pattern | Solid |
| Lining Material | Leather |
| US Shoe Size | 8 |
| Type | Heel |
| Features | Cushioned |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Cole Haan |
COLE HAAN Women Electric Blue Leather Suede Slip On Dress Pumps Heels 8 B



















Reviews
There are no reviews yet.