Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Guess Shoes Size 9M Man Made Hot Pink Peep Toes Slingback Ankle Strap Pumps
$26.97 $21.58
Guess Shoes Size 9M Man Made Hot Pink Peep Toes Slingback Ankle Strap Pumps
Platform: 1 in
Heel height: 4.5 in
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 10.0 × 2.0 in |
| Pattern | Solid |
| Toe Shape | Peep Toe |
| Closure | Buckle |
| US Shoe Size | 9M |
| EU Shoe Size | 39 |
| Color | Pink |
| Heel Height | Ultra High (4 in & Higher) |
| Vintage | No |
| Department | Women |
| Type | Heel |
| Customized | No |
| Heel Style | Stiletto |
| Style | Slingback |
| Theme | ["City", "Wedding"] |
| Features | ["Adjustable Strap", "Ankle Strap"] |
| Shoe Width | M |
| Upper Material | Faux Leather |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | GUESS |
Guess Shoes Size 9M Man Made Hot Pink Peep Toes Slingback Ankle Strap Pumps
Platform: 1 in
Heel height: 4.5 in

























Reviews
There are no reviews yet.