Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Vionic Leather Ballet Flats Shoes Size 10M Buttercup Perforated Whisper Slip On
$39.97 $31.98
Comfortable womens flat shoes that look
great and feel great when walking or working should be in everyone’s closet.
Out of stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 3.0 in |
| UK Shoe Size | 8 |
| Pattern | Solid |
| Closure | Slip On |
| US Shoe Size | 10M |
| EU Shoe Size | 41 |
| Color | Yellow |
| Heel Height | Flat (Under 1 in) |
| Accents | Perforated |
| Department | Women |
| Type | Sandal |
| Heel Style | Flat |
| Model | Vionic Whisper |
| Style | Flat |
| Features | ["Comfort", "Slip on"] |
| Upper Material | Leather |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Vionic |
Comfortable womens flat shoes that look
great and feel great when walking or working should be in everyone’s closet.

























Reviews
There are no reviews yet.