Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
GUESS Women Black Gold Sequin Sleeveless Collarless Stretch Lined Dress Size M
$26.00 $20.80
Measurements are approximate
Dress: Pit to pit: 36″(18×2) – Waist: 30″ (15×2) – Hips: 36″(18×2) – Length: 25”
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 12.0 × 2.0 in |
| Pattern | Sequin |
| Sleeve Length | Sleeveless |
| Closure | Zip |
| Neckline | Collarless |
| Occasion | Party/Cocktail |
| Size | M |
| Garment Care | Dry Clean Only |
| Hips | 36 in |
| Color | Black-Gold |
| Material | Sequin |
| Accents | Sequin |
| Dress Length | Knee Length |
| Vintage | No |
| Personalize | No |
| Size Type | Regular |
| Department | Women |
| Theme | Metal |
| Style | A-Line |
| Features | Zip |
| Season | ["Fall", "Summer"] |
| Handmade | No |
| Item Condition | Pre-owned – Excellent |
| Brand | GUESS |
Measurements are approximate
Dress: Pit to pit: 36″(18×2) – Waist: 30″ (15×2) – Hips: 36″(18×2) – Length: 25”























Reviews
There are no reviews yet.