Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
MARC DEFANG Women Beautiful Silver Beaded Evening Sandals Shoes 6.5
$29.00 $23.20
Very good pre owned condition
4 inch heel
Shipped with USPS Priority Mail.
Out of stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 8.0 × 2.0 in |
| Accents | Strap-glitter |
| Model | Open Toe |
| Toe Shape | Open Toe |
| Department | Women |
| Style | Strappy |
| Heel Style | Stiletto |
| Heel Height | High (3-3.9 in) |
| Theme | Metal |
| Pattern | Solid |
| Type | Sandal |
| Features | ["Adjustable Strap", "Ankle Strap"] |
| Upper Material | Synthetic |
| Color | Silver |
| Closure | Buckle |
| US Shoe Size | US 6.5 |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Marc Defang |
Very good pre owned condition
4 inch heel
Shipped with USPS Priority Mail.





















Reviews
There are no reviews yet.