Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Prada Vintage Leather Square Toe Slip On Taupe Tan Size 38.5 Pumps Old Money
$100.97 $80.78
Shoes in good condition 2 3/4″ heels
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 12.0 × 3.0 in |
| UK Shoe Size | 6 |
| Pattern | Colorblock |
| Toe Shape | Square Toe |
| Closure | Slip On |
| US Shoe Size | 8.5 |
| EU Shoe Size | 38.5 |
| Color | Tan-Taupe |
| Heel Height | Low (1-1.9 in) |
| Vintage | Yes |
| AU Shoe Size | 39 |
| Department | Women |
| Type | Heel |
| Customized | No |
| Heel Style | Block |
| Outsole Material | Leather |
| Style | Pump |
| Theme | City |
| Features | Lightweight |
| Upper Material | Leather |
| Insole Material | Leather |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | PRADA |
Shoes in good condition 2 3/4″ heels

























Reviews
There are no reviews yet.