Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Salvatore Ferragamo Leather Passport Credit Cards Holder Wallet Black Made Italy
$98.97 $79.18
- A stylish and sophisticated accessory for men made in Italy.
- Crafted from high-quality leather, this bifold wallet features a solid pattern with the brand’s iconic logo accent.
- The wallet is designed to securely hold credit cards and cash, making it a practical and fashionable choice for any man looking to exhibit their luxury style.
- With its sleek design and exquisite craftsmanship, this wallet is sure to elevate any outfit.
1 in stock
| Weight | 1.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.0 × 4.0 × 6.0 in |
| Pattern | Solid |
| Type | Wallet |
| Department | Men |
| Color | Black |
| Style | Bifold |
| Material | Leather |
| Features | ["Credit Card", "Folding"] |
| Item Length | 6 in |
| Accents | Logo |
| Country of Origin | Italy |
| Item Width | 4 in |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Salvatore Ferragamo |
- A stylish and sophisticated accessory for men made in Italy.
- Crafted from high-quality leather, this bifold wallet features a solid pattern with the brand’s iconic logo accent.
- The wallet is designed to securely hold credit cards and cash, making it a practical and fashionable choice for any man looking to exhibit their luxury style.
- With its sleek design and exquisite craftsmanship, this wallet is sure to elevate any outfit.































Reviews
There are no reviews yet.