Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Ted Baker Men Silk Neck Tie Multicolor 58.5 inch Luxury Stylish
$38.97 $31.18
preppy and elegant tie
Size : 58 .5 in
1 in stock
| Weight | 0.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 1.0 in |
| Pattern | Striped |
| Size | 58.5 in |
| Color | Green-blue-white |
| Material | Silk |
| Item Length | Classic (57"-60") |
| Fabric Type | Silk |
| Vintage | No |
| Personalize | No |
| Department | Men |
| Type | Tie |
| Attachment Type | Tied |
| Style | Tie |
| Features | Adjustable |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Item Width | Classic |
| Handmade | No |
| Item Condition | New with tags |
| Brand | Ted Baker |
preppy and elegant tie
Size : 58 .5 in

















Reviews
There are no reviews yet.