Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Vintage Givenchy Gentlemen Monsieur Men Silk Neck Tie Lot of 3 Business Classic
$48.97 $39.18
The navy blue tie is 54 in
The Maroon and the brown are : 58 in
1 in stock
| Weight | 0.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 10.0 × 2.0 in |
| Country of Origin | France |
| Pattern | Striped |
| Size | One Size |
| Color | Maroon-Navy blue- Brown |
| Material | Silk |
| Fabric Type | Silk |
| Item Length | Classic (57"-60") |
| Accents | Logo |
| Vintage | Yes |
| Department | Men |
| Type | Tie |
| Style | Designer |
| Theme | ["Logo", "Retro"] |
| Item Width | Classic |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Givenchy |
The navy blue tie is 54 in
The Maroon and the brown are : 58 in





















Reviews
There are no reviews yet.