Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Vintage Lee Jeans Men 32×31 Dark Blue Denim Straight Leg Western Cowboy 80s 90s
$39.97 $31.98
Vintage Lee denim Jeans
Waist: 30 in
Rise: 13 in
Inseam: 32
Leg opening: 8.5 in
Length: 42 in
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 2.0 in |
| Occasion | Casual |
| Waist Size | 30 in |
| Color | Blue |
| Decade | 1980s |
| Material | Cotton |
| Rise | 13 in |
| Size Type | Regular |
| Inseam | 31 in |
| Original/Reproduction | Original |
| Waist to Hem | 42 in |
| Look | Rockabilly |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Brand | Lee |
Vintage Lee denim Jeans
Waist: 30 in
Rise: 13 in
Inseam: 32
Leg opening: 8.5 in
Length: 42 in























Reviews
There are no reviews yet.