Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Women Fashion Summer Golden Peep Toes Slippers Mule Sandals Strappy Size 41
$19.00 $15.20
Very beautiful summer fashion heels
The gold accent makes the shoes look stunning.
Iten in excellent condition
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 3.0 in |
| Pattern | Solid |
| Toe Shape | Peep Toe |
| Closure | Slip On |
| US Shoe Size | 9.5 |
| EU Shoe Size | 41 |
| Color | Gold |
| Heel Height | Ultra High (4 in & Higher) |
| Vintage | No |
| Department | Women |
| Type | Heel |
| Customized | No |
| Heel Style | Stiletto |
| Model | Open Toe |
| Style | Pump |
| Theme | ["City", "Wedding"] |
| Features | ["Adjustable Strap", "Ankle Strap"] |
| Season | Summer |
| Upper Material | Faux Leather |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Unbranded |
Very beautiful summer fashion heels
The gold accent makes the shoes look stunning.
Iten in excellent condition



















Reviews
There are no reviews yet.