Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Bebe Zahara Lizard Skin Shoes Size 9M Green Peep Toe Sandals heels Slingback
$33.97 $27.18
A must have quiet luxury peep toe pump
Heel: 4.5 in
Out of stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 12.0 × 4.0 in |
| Toe Shape | Peep Toe |
| Closure | Slip On |
| US Shoe Size | 9M |
| Occasion | ["Business", "Christening", "Party/Cocktail", "Wedding"] |
| Platform Height | 1 in |
| Heel Height | Ultra High (4 in & Higher) |
| Accents | Glitter |
| Vintage | No |
| Personalize | No |
| Department | Women |
| Style | Slingback |
| Outsole Material | Leather |
| Features | Cushioned |
| Season | ["Fall", "Spring", "Summer", "Winter"] |
| Pattern | Solid |
| Heel to Toe Drop | 4.5 in |
| Character | Lizard |
| EU Shoe Size | 40 |
| Color | Green |
| Lining Material | Leather |
| Material | Leather |
| Type | Heel |
| Customized | No |
| Heel Style | Stiletto |
| Theme | City |
| Shoe Width | M |
| Upper Material | Leather |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | bebe |
A must have quiet luxury peep toe pump
Heel: 4.5 in

























Reviews
There are no reviews yet.