Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Her style Peep Toe Silver Pumps Size 9
$19.00 $15.20
Gently use – See pictures
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 2.0 in |
| Department | Women |
| Heel Style | Stiletto |
| UK Shoe Size | UK 7.5 |
| Heel Height | Very High Heel (4 1/2 in or More) |
| Toe Shape | Peep Toes |
| Upper Material | Synthetic |
| Exact Heel Height | 4.5" |
| EU Shoe Size | 30-40 |
| US Shoe Size | 9 |
| Style | Classics |
| Color | Silver |
| Type | Heel |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Herstyle |
Gently use – See pictures



















Reviews
There are no reviews yet.