Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
JSP by Sarah Jessica Parker Ankle Strap Heels 38.5 Patent Leather Bronze Studded
$68.97 $55.18
Sarah Jessica Parker Patent Leather Pumps
features:
- Ankle strap
- Metallic studs
- Pointed toes
1 in stock
| Weight | 3.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 12.0 × 2.0 in |
| UK Shoe Size | 8 |
| Pattern | Solid |
| Toe Shape | Round Toe |
| Closure | Slip On |
| US Shoe Size | 38.5 |
| EU Shoe Size | 38.5 |
| Color | Bronze |
| Lining Material | Leather |
| Heel Height | Ultra High (4 in & Higher) |
| Accents | Studded |
| Vintage | No |
| Department | Women |
| Type | Heel |
| Customized | No |
| Heel Style | Stiletto |
| Style | Pump |
| Outsole Material | Leather |
| Theme | ["Celebrity", "Going Out", "Money", "Preppy"] |
| Features | ["Ankle Strap", "Handmade"] |
| Upper Material | Leather |
| Insole Material | Leather |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | SJP |
Sarah Jessica Parker Patent Leather Pumps
features:
- Ankle strap
- Metallic studs
- Pointed toes































Reviews
There are no reviews yet.