Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
Mario Valentino Men Floral Multicolor Silk Neck Tie 56 in
$19.97 $15.98
Elegant tie
Size : 56 in
1 in stock
| Weight | 0.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 1.0 in |
| Country of Origin | United States |
| Pattern | Floral |
| Color | Multicolor |
| Material | Silk |
| Item Length | Classic (57"-60") |
| Vintage | No |
| Personalize | No |
| Department | Men |
| Type | Tie |
| Attachment Type | Tied |
| Style | Tie |
| Features | Adjustable |
| Item Width | Classic |
| Handmade | No |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Mario valentino |
Elegant tie
Size : 56 in















Reviews
There are no reviews yet.