Don't miss our offers! - up to 20% OFF!
UKIES Nanogel Technology Black Leather Pumps Shoes Size 9.5
$59.00 $47.20
- UKIES Nanogel Technology Black Leather Pumps Shoes Size 9.5
- Heel:3 in
1 in stock
| Weight | 2.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.0 × 12.0 × 2.0 in |
| UK Shoe Size | 7.5 |
| Pattern | Solid |
| Toe Shape | Pointed Toe |
| Closure | Slip On |
| US Shoe Size | 9.5 |
| EU Shoe Size | 40.5 |
| Color | Black |
| Heel Height | High (3-3.9 in) |
| Vintage | No |
| Type | Heel |
| Department | Women |
| Heel Style | Stiletto |
| Style | Pump |
| Theme | ["Classic", "Designer"] |
| Features | ["Breathable", "Comfort", "Cushioned"] |
| Upper Material | Leather |
| Item Condition | Pre-owned – Good |
| Brand | Ukies |
- UKIES Nanogel Technology Black Leather Pumps Shoes Size 9.5
- Heel:3 in



























Reviews
There are no reviews yet.